SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Divan / Kauç Tresh
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
ID e produktit :
124381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhim klasik i Simpo's. Eshte mbeshtjellur me material te ri dhe eshte riparuar me sunxher para vetem 3 muajsh. Kualitet shume i mire. Mund te hapet/shpaloset edhe per te fjetur per dy persona.
Informata rreth publikuesit
GJAKUSH
Prishtinë
045100180
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »