SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma me shumic dhe pakic.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
ID e produktit :
124410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Goma me shumic

Te gjitha gomat te ardhura nga Gjermania dhe Zvicrra.
"SEGER BYRO" - MITROVIC - SHIPOL
Risi Risi Risi "OFERT SPECIALE SEZONALE"

Prej Numrit 13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24 Goma te Automjeteve dhe goma te xhipave , dhe te kombibusve si dhe te kamionetave...

Te gjitha llojet e gomave me çmim shum te volitshum vetem 2€ copa me shumic. Si dhe me pakic 7€ copa e te gjitha profileve te Automjeteve si dhe montimi dhe puna vetem 1.⁵⁰€ .
Oferta vazhdon deri me 15.06.2016

Mund te kontaktoni ne Nr,Tel 049 333 227
Ju mirpresim ...
Informata rreth publikuesit
Seger Byro
Mitrovicë
049 333 227
Shipol [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »