SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Linje te Ndryshme Prodhimi dhe Paketimi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
ID e produktit :
124542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te komplet automatike ne gjendje perfekte Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon) Frutave te ndryshme materijal Paladinjum me softver Kompjuterik Fullautomatike kontakt Tel +377(0)44131113 viber +38649131113 whatsapp +38649131113maqina eshte ne Prishtine Njashtu bëjme shitjen per prodhime te ndryshme Linja te llojllojshme si keksa Krem banane kakaokremit qokollad vanillje,linja per prodhimin e petve byrekit bakllaves, Obllandeve Kornetave Akulloreve dhe LLojlloj Modele Paketuseve e shume te tjera GJindemi ne Prishtine faqja jon zyrtare www.facebook.com/stinacompany 
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
28 Nendori 62 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »