SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QANT KRAHU RRYP KULET DHE SYZE LOUIS VUITTON
Çmimi fillestar :
€45.00
Ju kurseni :
€15.00 (34% zbritje)
Çmimi :
€30.00 Çmimi rritet në €45.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
ID e produktit :
124567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
QMIMI 45€
QANT KRAHU RRYP KULET DHE SYZE LOUIS VUITTON
POROSIT ONLINE
(100% produktet ne foto)
Porosit tani:
Facebook: te mesazhet
#WhatsApp: +37744656232
#viber: +37744656232
Transporti #Falas
Pagesa behet pas pranimit te produktit
Produkti arrin 1-3 ditë.
Informata rreth publikuesit
LD SHOP ONLINE
Prishtinë
+37744656232
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »