SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ParaProteX (100 tableta) Formulë kundër parazitëve dhe mikrobeve
Çmimi :
€28.50
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
124604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që dëshirojnë ta mbështetin organizmin e tyre në luftë kundër baktereve, viruseve, parazitëve apo infeksioneve intestinale;

- Atyre që dëshirojnë ta përforcojnë sistemin e tyre imun duke e ruajtur shëndetin e florës intestinale;

- Atyre që ballafaqohen me probleme në tretje me qëllim që të lehtësohet funksionimi normal i

- Atyre që mbajnë dietë pastruese;

- Atyre që mbajnë dietë candida, për ta plotësuar ushqimin

.URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/CV0114/ 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »