SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Full Spectrum (90 tableta) Kompleks vitaminash dhe mineralesh
Çmimi :
€10.20
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për t’i mbajtur të shëndosha proceset jetësore, dhe për ta ruajtur vitalitetin e përditshëm;

- Për ta mbështetur sistemin imun;

- Për ta përforcuar rezistencën e organizmit në periudhat kur rreziku nga gripi dhe të ftohurit është më i lartë;

- Në rast të dietës së pa balancuar (sasi e ulët e pemëve dhe perimeve, dietës për dobësim apo vegjetarianizmi), me qëllim që të plotësohet furnizimi i organizimit me vitamina dhe minerale;

- Për ta mbështetur rigjenerimin pas sëmundjeve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/full-spectrum 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »