SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bee Power (50 kapsula) Qumësht blete
Çmimi :
€9.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që kërkojnë mbrojtje të imunitetit natyral;

- Fëmijëve, për ta mbështetur sistemin e tyre imun dhe për ta shtuar oreksin e tyre;

- Për ta përforcuar trupin pas rigjenerimit nga sëmundjet;

- Gjatë periudhave me stres në mënyrë që të përmirësohet performanca dhe të rifreskohet trupi.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/full-spectrum 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »