SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Omega 3 Concentrate (100 kapsula të buta) Omega-3 concentrate
Çmimi :
€16.60
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Personave që ballafaqohen me probleme kardiovaskulare dhe me probleme të shtypjes së gjakut, si dhe atyre që e shohin si të rëndësishme mirëmbajtjen e shëndetit dhe funksionimit normal të këtyre organeve;

- Shtatzënave dhe fëmijëve të vegjël, me qëllim që të ndihmohet zhvillimi normal i fëmijëve;

- Atyre që dëshirojnë ta mbështesin trupin e tyre në luftën kundër sëmundjeve inflamatore (për shembull inflamacionet e artritit);

- Atyre që mbajnë dietë dobësimi apo ushqehen me ushqime me pak yndyrë;

- Secilit që dëshiron ta mbroj shëndetin e syve dhe sistemit nervor.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/omega-3-concentrate 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »