SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rhodiolin (120 kapsula) Preparat kundër stresit
Çmimi :
€27.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që i ekspozohen stresit të shtuar gjatë jetës së përditshme;

- Në raste të ngarkesave fizike dhe/apo mendore;

- Për ta ruajtur nivelin e përgjithshëm të energjisë dhe përqendrimit;

- Për ta përmirësuar rezistencën e organizmit;

- Për t’i trajtuar rastet e lehta të pagjumësisë (për ta ndihmuar gjumin dhe zgjimin nga gjumi).

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/rhodiolin 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »