SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mega B-Complex (100 tableta) Mega dozë me vitaminë B
Çmimi :
€27.60
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Në raste të ngarkesës ekstreme mendore, për shembull, periudhat e provimit apo detyrat me afat të caktuar;

- Në raste të ushtrimeve të forta fizike, në mënyrë që të reduktohet lodhja dhe rraskapitja.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/mega-b-complex 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »