SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
C 1000 Plus (100 tableta) Mega dozë me vitaminë C
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që janë të ndjeshëm në infeksione;

- Secilit, gjatë muajve të ftohtë të dimrit në mënyrë që sistemit imun t’i jepet mbështetje më e madhe;

- Personat që merren me sport dhe ata që merren me punë të rënda fizike, për ta reduktuar rraskapitjen;

- Atyre që ndodhen nën tendosje të fuqishme mendore, në mënyrë që të mbështet funksionimi normal i sistemit nervor;

- Të moshuarit dhe ata që janë duke u shëruar nga sëmundjet;

- Të mënyrë që të intensifikohet absorbimi i hekurit (në veçanti për femrat gjatë viteve reproduktive dhe pacientët që vuajnë nga mungesa e hekurit – anemia).

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/c-1000-plus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »