SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Acidophilus (100 kapsula) Produkt probiotik, produkt probiotik me fibra
Çmimi :
€20.80
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Gjatë apo pas trajtimit me antibiotik, dhe për t’iu shmangur efekteve dëmtuese të medikamenteve tjera të aplikuara për një kohë të gjatë;

- Për të plotësuar trajtimin e infeksioneve të rënda këpurdhore (probleme dermatologjike, gjinekologjike);

- Në rast të problemeve digjestive që shfaqen si rezultat i stresit;

- Si trajtim plotësues në rastet e çrregullimit të stomakut apo diarresë;

- Për të parandaluar efektet dëmtuese të alkoolit dhe duhanit në florën intestinale;

- Për shkak se përmban fibra Acidophilus rekomandohet edhe në rastet e kapsllëkut.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/acidophilus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »