SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polinesian Noni Juice (946 ml) Lëng noni
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për ta përmirësuar rezistencën e organizmit;

- Për ta ruajtur aktivitetin e balancuar të organizmit;

- Për të shtuar dhe ruajtur nivelet e përgjithshme të energjisë;

- Për të plotësuar proceset detoksikuese

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/polinesian-noni-juice 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »