SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Strong Bones Plus K (100 Kapsula)
Çmimi :
€14.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Pas frakturave, për ta mbështetur regjenerimin.

- Shtatzënave, për zhvillim të mirëfilltë të eshtrave të fetusit dhe për t’i ruajtur dhëmbët të shëndosha.

- Të rinjve në ndërtimin e një sistemi të shëndoshë të eshtrave.

- Moshës së mesme në ruajtjen e shëndetit të eshtrave dhe për ta parandaluar osteoporozën.

- Të moshuarve në ngadalësimin e degradimit të eshtrave.

- Personave që nuk konsumojnë produkte qumështi apo atyre që rregullisht konsumojnë kafe dhe pije të gazuara me përmbajtje të acidit fosforik

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/strong-bones-plus-k-100-kapsula 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »