SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Joint Protex FORTE (90 tableta) Kompleks për mbrojtjen e nyjave
Çmimi :
€33.60
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që dëshirojnë që nyjave të tyre t’u sigurojnë mbështetje dhe mbrojtje të duhur;

- Atyre që merren me punë të rënda fizike;

- Sportistëve profesionistë dhe atyre që rregullisht merren me aktivitete sportive;

- Atyre me mbi-peshë;

- Atyre që kanë aktivitete të dobëta

- Për të plotësuar trajtimin e lëndimeve të nyjave.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/joint-protex-forte 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »