SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arginine Plus (100 tableta) Përforcues i performancës
Çmimi :
€22.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Sportistëve dhe personave që merren me bodybuilding, për arsye se nxit rrjedhën e oksigjenit dhe të materieve ushqyese, rritjen dhe rigjenerimin e masës së muskujve;

- Atyre që kryejnë punë të rënda fizike;

- Ndihmon në sintezën e proteinave, sekrecionin e hormonit të rritjes, dhe insulinës;

- Për shkak të efektit vazodilator, kontribuon në mbrojtjen e sistemit kardiovaskular;

- Për të mbështetur proceset e detoksikimit;

- Ndihmon në ngritjen e performancës seksuale.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/arginine-plus 
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »