SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Beauty Formula (90 tableta) Vitamina për bukuri
Çmimi :
€22.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që ballafaqohen me rënie flokësh;

- Atyre që kanë flokë të prishur dhe thyer;

- Atyre që vuajnë nga lëkura e fytyrës (aknet);

- Personave, thonjtë e të cilëve janë të dobët dhe thyhen;

- Secilit që dëshiron ta përmirësoj dukjen apo që dëshiron ta ruaj shëndetin e flokëve, lëkurës dhe thonjve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/beauty-formula 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »