SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Beta Carotene (100 kapsula të buta) Pararendës i vitaminës A
Çmimi :
€9.30
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Para se të shkohet në pushime në mënyrë që lëkura të përgatitet për rrezitje, dhe për personat që dëshirojnë ta mirëmbajnë ngjyrën e zeshkët të lëkurës së tyre për një kohë më të gjatë;

- Personave me aftësi të kufizuara në shikim, dhe atyre me probleme të caktuara të syve;

- Atyre që kërkojnë mbrojtje efikase antioksidante;

- Atyre që konsumojnë ushqime me sasi të ulëta të yndyrës apo atyre që vuajnë nga çrregullimi i absorbimit

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/beta-carotene 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »