SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
C 300 Plus me kaça dhe bioflavonoide (120 tableta)
Çmimi :
€13.20
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Secilit, për ta përforcuar sistemin imun;

- Për shkak të rolit të saj në mbrojtjen e organizmit kundër stresit oksidativ:

- Duhanpirësve aktivë apo pasivë,

- Banorëve të qyteteve me ajër të ndotur.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/c-300-plus-me-kaca-dhe-bioflavonoide 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »