SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
C 500 (100 tableta)
Çmimi :
€10.80
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- atyre që janë të ndjeshëm ndaj infeksioneve;

- secilit, gjatë muajve të ftohtë të dimrit në mënyrë që sistemit imun t’i jepet mbështetje më e madhe;

- sportistëve dhe atyre që merren me punë të rënda fizike, për ta reduktuar rraskapitjen;

- atyre që ndodhen nën tendosje të fuqishme mendore, në mënyrë që të mbështet funksionimi normal i sistemit nervor;

- të moshuarit dhe ata që janë duke u shëruar nga sëmundjet;

- duhanpirësve aktivë dhe pasivë;

- atyre që shpesh e konsumojnë alkoolin;

- për ta intensifikuar absorbimin e hekurit (në veçanti për femrat gjatë viteve reproduktive dhe pacientët që vuajnë nga mungesa e hekurit – anemia).

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/c-500 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »