SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cholestone (90 tableta) Reduktues i kolesterolit
Çmimi :
€15.30
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që ballafaqohen me nivele të larta të kolesterolit dhe triglicerideve;

- Si mjet preventiv për personat historia familjare e të cilëve përmban nivele të larta të kolesterolit apo triglicerideve, apo atyre që vuajnë nga çrregullimet në metabolizmin e karbohidrateve;

- Për ta parandaluar arteriosklerozën;

- Personave, ushqimi i të cilëve është i pasur me yndyra dhe karbohidrate

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/cholestone 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »