SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citrimax & Chromium (90 tableta)
Çmimi :
€14.30
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për ta plotësuar dietën për humbjen e peshës, dhe për ta reduktuar oreksin;

- Për ta ndihmuar ndryshimin mënyrës së jetës, dhe të lehtësohet ky ndryshim.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/citrimax---chromium 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »