SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cocoa Bean Extract + (100 kapsula) Ekstrakt nga kakao
Çmimi :
€33.30
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Në periudha të tendosjes dhe stresit, për ta ruajtur balancën;

- Si një nxitës natyral në rastet e depresionit dhe të letargjisë;

- Për ta ruajtur freskinë mendore dhe për ta përmirësuar memorien, në veçanti në moshë të shtyrë;

- Për ta nxitur përqendrimin gjatë periudhave kur kërkohet punë mendore apo gjatë periudhës së provimeve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/cocoa-bean-extract 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »