SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Culevit (180 tableta)
Çmimi :
€33.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për ta ndihmuar rigjenerimin e organizmit;

- Gjatë periudhës së rigjenerimit pas operacioneve, lëndimeve dhe sëmundjeve serioze;

- Në raste të sëmundjes së kancerit si tretman plotësues, me pajtimin e mjekut.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/culevit 
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »