SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
D-drops (30 ml)
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që shumicën e kohës qëndrojnë në ambiente të mbyllura;

- Atyre që ballafaqohen me mbipeshë, pasi që kanë nevojë për më tepër vitaminë D;

- Secilit, në mënyrë që ta mirëmbajnë sistemin e tyre imun pasi që vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imun;

- Personat që e vlerësojnë shëndetin e eshtrave dhe dhëmbëve të tyre pasi që vitamina D kontribuon në mirëmbajtjen e shëndoshë të eshtrave dhe dhëmbëve;

- Femrave shtatzëna për shkak të zhvillimit të mirëfilltë të sistemit kockor të embrionit, dhe për mbrojtjen e eshtrave të nënës gjatë gji-dhënies në mënyrë që të mirëmbahen nivelet e duhura të vitaminave;

- Vegjetarianëve;

- Personat që ballafaqohen me alergji nga dielli

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/d-drops. 
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »