SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Evening Primrose Oil (100 kapsula të buta)
Çmimi :
€17.80
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që dëshirojnë ta ruajnë freskinë e flokëve dhe lëkurës së tyre;

- Si plotësim në terapinë për reduktimin e kolesterolit;

- Për të zvogëluar simptomat e pakëndshme si rezultat i menstruacioneve;

- Për ta plotësuar dietën për humbjen e peshës

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/evening-primrose-oil. 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »