SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ginkgo XC (100 tableta)
Çmimi :
€13.20
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Të moshuarve, për ta mbështetur ruajtjen e nivelit të dëshiruar të funksioneve të trurit;

- Në rast të ngarkesave të mëdha;

- Atyre, të cilët shpesh përjetojnë se gjymtyrët e tyre janë të ftohta dhe se vështirë ngrohen;

- Atyre që kërkojnë mbrojtje të fuqishme antioksiduese.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/ginkgo-xc 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »