SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ImmunAid (180 tableta) Nxitës imuniteti me thundër të maces (lloj barishteje - Uncaria tomentosa)
Çmimi :
€31.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që kërkojnë mbrojtje të vazhdueshme dhe efikase imune në periudhat kur sëmundjet janë të zakonshme;

- Për ta plotësuar trajtimin e inflamacioneve artrite.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/immunaid 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »