SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Infant Formula (60 ml)
Çmimi :
€13.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Foshnjave dhe fëmijëve të vegjël për konsumim të përditshëm për t’i siguruar vitaminat e nevojshme për një rritje të shëndoshë, si dhe për zhvillim fizik dhe mendor.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/infant-formula 
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »