SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
L-Lysine PLUS (60 kapsula)
Çmimi :
€14.40
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Personave, ushqimi i të cilëve nuk përmban sasi dhe cilësi të duhur të burimeve të lysinës (proteinat me vlerë të plotë, vezët, mishi, peshku), ose ata që mbajnë dietë vegjetariane;

- Personat, ushqimi i të cilëve përmban vlera të ulëta të proteinave;

- Personat që merren me punë të rënda fizike apo që merren rregullisht me sport;

- Personat që priren ta kenë herpesin apo infeksione tjera virale.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/l-lysine-plus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »