SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lion Kids C (90 tableta përtypëse)
Çmimi :
€7.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për konsumimin e përditshëm të fëmijëve, në mënyrë që të mbështetet funksionimi i shëndoshë i sistemit të tyre imun, si dhe zhvillimi i tyre i mirëfilltë;

- Për gjithë ata që e konsiderojnë të rëndësishëm reduktimin e kariesit, dhe në këtë mënyrë ndihmojnë në zhvillimin e shëndoshë të dhëmbëve të fëmijëve;

- Për gjitha ata që preferojnë formën e tabletave përtypëse.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/lion-kids-c 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »