SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lion Kids D (90 tableta përtypëse)
Çmimi :
€9.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për konsumim të përditshëm të fëmijëve, në mënyrë që t’i sigurojnë vitaminat, mineralet dhe elementet bazike të nevojshme për ta mbështetur zhvillimin e tyre të ekuilibruar dhe rezistencën e mirëfilltë kundër sëmundjeve;

- Secilit që e sheh të rëndësishëm reduktimin e rrezikut nga kariesi, dhe në këtë mënyrë të ndihmoj në zhvillimin e shëndoshë të dhëmbëve të fëmijëve;

- Secilit që preferon formën përtypëse të tabletave;

- Secilit që kërkon një produkt kompleks me përmbajtje të vitaminës D.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/lion-kids-d 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »