SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips (240 ml)
Çmimi :
€16.40
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Pasi që lehtë gëlltitet, është i përshtatshëm për të moshuarit, shtatzënat, fëmijët, dhe për personat që kanë probleme me gëlltitjen, për t’i plotësuar nevojat e tyre me vitaminë C;

- Atyre që janë të ndjeshëm ndaj infeksioneve, për ta përforcuar sistemin e tyre imun;

- Secilit, gjatë muajve të ftohtë të dimrit;

- Duhanpirësve aktivë apo pasivë, si dhe atyre që jetojnë në rajone me ajër të ndotur;

- Atyre që rregullisht konsumojnë alkool.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/liquid-c---bioflavonoids-with-rose-hips 
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »