SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxy s3 mini i bardh
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
ID e produktit :
124699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung galaxy s3 mini duket si i ri, e kam mbajtur si telefon te dyt dhe perdorun minimalisht.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
045270570
Zagreb, Croatia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »