SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Liquid Chlorophyll (473ml)
Çmimi :
€31.20
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për ta rivendosur ekuilibrin e pH-së në organizmin e aciduar;

- Për trajtime detoksikuese;

- Për ta ndihmuar tretjen;

- Si një deodorant i brendshëm në rast të erës së keqe në gojë;

- Për ta ndihmuar shërimin e plagëve;

- Për t’i reduktuar efektet anësore të radioterapisë dhe trajtimeve citostatike.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/liquid-chlorophyll 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »