SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lutein Plus (60 kapsula)
Çmimi :
€25.80
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Personave, sytë e të cilëve i janë nënshtruar ngarkesës së madhe (shfrytëzimi i kompjuterit, shikimi televizionit, vozitjes, shfrytëzimit të kondicionerit të ajrit, dritës së dobët/apo dritës artificiale;

- Secilit mbi moshën 40 vjeçare;

- Kur gjendja e syve ka të bëj me moshën (degjenerimi makular si rrjedhojë e moshës);

- Secilit që e sheh të rëndësishëm mbrojtjen e shikimit të qartë dhe të shëndetit të syve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/lutein-plus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »