SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MagneZi B6 (90 tableta)
Çmimi :
€12.90
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Sportistëve dhe personave nën tendosje të rëndë fizike;

- Në rast të humbjes së rëndë të lëngjeve (psh. djersitja);

- Në rast të presionit të rëndë nervor, gjatë kohës së provimeve apo stresit në punë;

- Atyre që bëjnë një jetë intensive;

- Në rast të ushqimit të pa balancuar (sasi e vogël e pemëve dhe perimeve, dietë për dobësim, vegjetarianizmi);

- Shtatzënave dhe nënave gji-dhënëse;

- Atyre që rregullisht konsumojnë alkool;

- Secilit, që dëshiroj të fitoj energji shtesë gjatë ditëve të lodhshme.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/magnezi-b6 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »