SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Meal Time (100 tableta përtypëse) Në mbështetje të sistemit digjestiv
Çmimi :
€7.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që konsumojnë sasi të mëdha të mishit, produkteve të qumështit, dhe fasuleve – për një tretje të lehtë.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/meal-time 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »