SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mega Co Q10 PLUS (60 Kapsula) Mega dozë Q10 me antioksidante
Çmimi :
€37.60
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që merren me punë të rënda fizike apo mendore, si dhe sportistëve, për t’i ngritur nivelet e energjisë;

- Atyre që ballafaqohen me sëmundje kardiovaskulare dhe me probleme të shtypjes së gjakut, si dhe atyre që e shohin si të rëndësishëm mirëmbajtjen e shëndoshë dhe funksionimin normal të këtyre organeve;

- Atyre që ballafaqohen me migrenë;

- Atyre që vuajnë nga tinitusi**;

- Atyre që vuajnë nga problemet me mishin e dhëmbëve ***;

- Meshkujve për ta përmirësuar potencën e tyre;

- Në rast të aplikimit të medikamenteve të caktuara kundër kolesterolit, medikamenteve psikiatrike, medikamenteve për kontrollimin e ritmit të zemrës, apo preparateve për trajtimin e diabetit;

- Për duhanpirësit;

- Atyre që e shohin të rëndësishëm mirëmbajtjen e shëndetit të syve;

- Atyre që kërkojnë mbrojtje të fuqishme antioksidante.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/mega-co-q10-plus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »