SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mega Zinc (100 tableta) Zink organik
Çmimi :
€8.40
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që jetojnë në ajër të ndotur, për shkak të efektit antioksidant të zinkut;

- Atyre që nuk konsumojnë shpesh dhe në sasi të duhura produkte ushqimore me përmbajtje të lartë të zinkut, si mishi apo drithërat e pasitura;

- Sportistët dhe personat që merren me punë të rënda fizike;

- Secilit, gjatë situatave me stres.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/mega-zinc 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »