SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mega qProtect (90 tableta) Mega dozë antioksidante
Çmimi :
€30.20
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Në raste të një ngarkese të fuqishme mentale, gjatë periudhave të provimeve apo për personat që ballafaqohen me stres në vendin e punës, në mënyrë që të përmirësohet përqendrimi;

- Për të moshuarit, në mënyrë që të mirëmbahet memoria dhe funksioni i trurit;

- Atyre që ballafaqohen me probleme kardiovaskulare;

- Personave, sytë e të cilëve i janë të ekspozuar ngarkesës;

- Atyre që shpesh ftohen;

- Atyre që ballafaqohen me titinus;

- Duhanpirësve aktivë dhe pasivë;

- Atyre që rregullisht konsumojnë alkool;

- Atyre që kërkojnë mbrojtje më të fortë antioksidante dhe që dëshirojnë ta përforcojnë sistemin e tyre imun.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/mega-qprotect 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »