SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nopalin (200 tableta) Fibër tableta me kaktus Nopal
Çmimi :
€23.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që mbajnë dietë për dobësim, për shkak të ndjenjës së ngimjes të cilën e shkaktojnë tabletat;

- Për të reduktuar problemin e kapsllëkut;

- Për të reduktuar nivelin e lartë të kolesterolit dhe triglicerideve;

- Për pacientët me diabet, për ta shtuar konsumimin e fibrave;

- Atyre që ballafaqohen me probleme celuliti.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/nopalin 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »