SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ocean 21 (946 ml) Alga alkaline dhe aloe vera
Çmimi :
€43.30
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që aplikojnë trajtimin detoksik dhe dëshirojnë ta ndihmojnë alkalizimin duke e plotësuar trajtimin;

- Atyre që ballafaqohen me probleme në tretje me qëllim që t ndihmohen funksionet normale të zorrëve;

- Atyre që mbajnë dietë dobësimi, në mënyrë që të mbështeten proceset normale të metabolizmit;

- Personat që vuajnë nga problemet me gjëndrën tiroide, në mënyrë që të përshtatet funksionimi normal i organit;

- Personat, thonjtë dhe flokët e të cilëve nuk kanë shkëlqim dhe janë të thyeshëm, dhe lëkura e të cilëve është jo elastike;

- Atyre që kanë mungesa vitaminash dhe mineralesh, të cilët dëshirojnë ta rifitojnë dhe ruajnë vitalitetin e tyre sa më shumë që të jetë e mundur;

- Secilit, në mënyrë që të mbështetin sistemin e tyre imun dhe ta ndihmojnë regjenerimin;

- Atyre në dietë candida, për ta plotësuar trajtimin.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/ocean-21 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »