SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oregano Oil (30 ml) Vaj rigoni
Çmimi :
€19.90
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Inhalacionit, në raste të ftohjes së zakonshme apo simptomave të lehta të traktit të sipërm të frymëmarrjes;

- Gargaris, në rast të infeksioneve orale

- Për përdorim të brendshëm në rast të problemeve me tretje;

- Si një antioksidant me qëllim që të neutralizohen radikalet e lira të prodhuara si produkt anësor i metabolizmit të qelizave;

- Për përdorim të jashtëm, për të trajtuar puçrrat, thumbimin e insekteve, dhe parandalimin e infeksioneve nga mikrobet.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/oregano-oil 
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »