SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Organic Acai (473 ml) Lëng bio acai
Çmimi :
€34.60
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që kërkojnë mbrojtje të fortë antioksidante, në veçanti duhanpirësit, personat që kanë një jetë me plot stres apo me ushqim të pa balancuar, banorët e qyteteve me ajër të ndotur dhe atyre që rregullisht konsumojnë alkool.

- Atyre që dëshirojnë ta plotësojnë terapinë kundër Sindromës Metabolike (nivele të larta të insulinës, tolerancë e zvogëluar e glukozës, peshë e tepërt, presion i lartë i gjakut, nivele të rritura të triglicerideve dhe kolesterolit).

- Atyre që kërkojnë suplemente të shijshme të certifikuara organike në dietën e tyre për reduktimin e peshës.

- Për ta përmirësuar rezistencën e trupit.

- Për ta mbështetur funksionimin e balancuar të trupit.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/organic-acai 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »