SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OxyMax (60 ml) Pika oksigjeni
Çmimi :
€45.30
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që jetojnë në qytete të mëdha, dhe atyre që merren me aktivitete sportive;

- Për ta nxitur dhe shtuar furnizimin e organizmit me oksigjen;

- Për ta përmirësuar metabolizmin;

- Për t’i ngritur aktivitetet sportive;

- Për ta përmirësuar furnizimin me energji, dhe përmirësimin e proceseve fiziologjike;

- Për ta ndihmuar absorbimin e vitaminave, mineraleve, aminoacideve, dhe barishteve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/oxymax 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »