SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Panax Ginseng (100 tableta) Preparat xhenseni
Çmimi :
€14.40
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Në raste të ngarkesës së madhe, për ta ulur lodhjen dhe rraskapitjen;

- Në rast të ngarkesës psikike apo gjatë provimeve për ta shtuar përqendrimin;

- Për ta përmirësuar aftësinë për rezistencë ndaj stresit.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/panax-ginseng 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »