SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Power Mins (100 tableta) Kompleks mineralesh
Çmimi :
€12.90
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Sportistëve dhe personave që merren me punë të rënda fizike, për shkak të djersitjes së madhe;

- Atyre që kanë nevojë për shtesë të së paku dy lloje mineralesh;

- Personave që aplikojnë vitaminat në mënyrë që të rregullohen efektet e dobishme të vitaminave;

- Atyre që dëshirojnë të rigjenerohen pas sëmundjes.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/power-mins 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »