SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Resveratrol PLUS (60 kapsula) Resveratrol me Q10
Çmimi :
€27.60
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Personave që ballafaqohen me probleme kardiovaskulare dhe tension gjaku, si dhe atyre, të cilëve historia familjare demonstron mundësinë e trashëgimit të sëmundjeve të tilla; secilit, për ta mirëmbajtur funksionimin e shëndoshë të trupit të tyre;

- Atyre që gjenden nën ngarkesë të fortë fizike apo mentale;

- Atyre që kanë një jetë me stres;

- Duhanpirësve;

- Atyre që dëshirojnë t’i shijojnë efektet e dobishme të resveratrolit pa konsumimin e alkoolit;

- Secilit që dëshiron një jetë të gjatë, të shëndoshë dhe energjike.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/resveratrol-plus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »