SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ProbioBalance (60 tableta përtypëse) Pro dhe prebiotikë
Çmimi :
€18.10
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për ta rigjeneruar florën intestinale pas trajtimeve me antibiotik;

- Gjatë udhëtimeve, për t’u shmangur nga konditat e diarresë dhe për t’i plotësuar terapitë;

- Për të mirëmbajtur dhe fuqizuar gjendjen e ekuilibruar të zorrëve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/probiobalance 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »